O MNIE

IMG_20191216_220156_338

Kim jestem?

Nazywam się Edyta Woryna i jestem trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Jestem także szczęśliwą żoną i mamą.

W branży pracuję od 2012r. Na co dzień prowadzę treningi personalne w Czerwionce-Leszczynach pomagając moim podopiecznym w zrzucaniu zbędnych kilogramów oraz poprawie ich stanu zdrowia. Prowadzę także podopiecznych online, otwierając się na współpracę osób z całej Polski.

Współpracuję przede wszystkim z kobietami, które chcą czuć się lepiej w swoim ciele. Specjalizuję się w treningu nastawionym na utratę tkanki tłuszczowej. Pomagam także mamom wrócić do formy po ciąży. Pomagam każdej kobiecie, która chce zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Podczas współpracy z Podopiecznymi kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń, ich funkcjonalność, prawidłową postawę i technikę oraz indywidualne dopasowanie planu treningowego do konkretnej osoby. Dodatkowo staram się pokazać moim Podopiecznym, że zdrowe odżywianie może stać się pozytywną częścią naszego życia. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie osiągnąć założony cel oraz poprawić wygląd ciała i samoocenę Podopiecznej.

Wiele razy i ja popełniałam błędy oraz cierpiałam m.in. na bóle kręgosłupa i kolan. Teraz wiem co robiłam źle i chcę się dzielić tą wiedzą. Aktualnie jestem mamą i sama także pracuję nad swoim ciałem. W porównaniu do wagi sprzed ciąży zrzuciłam 12kg. Zależy mi na tym, aby być motywacją i przykładem dla moich Podopiecznych.

Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie i umów się na konsultację.