PAKIETY TRENINGÓW PERSONALNYCH

Chcesz ćwiczyć, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz się zagubiona w ilości informacji zdobytych w internecie? Czujesz, że sama nie dasz rady i potrzebujesz kogoś, kto odpowiednio Cię zmotywuje i poprowadzi?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Treningi personalne prowadzę w rejonie Czerwionki-Leszczyn. Jeśli nie jesteś z okolicy, mam dla Ciebie ofertę współpracy online.

Długość współpracy oraz ilość treningów w tygodniu jest uzależniona od obranego celu i planu działania.

Podczas współpracy:

  • Tworzę dla Ciebie indywidualny plan treningowy
  • Otrzymasz wskazówki żywieniowe z wyliczonymi kaloriami i rozkładem makroskładników
  • Otrzymasz przykładowe posiłki z gramaturą produktów i kcal
  • Otrzymasz listę zalecanych produktów spożywczych
  • Co tydzień wykonujemy pomiary ciała oraz zdjęcia sylwetki
  • Masz możliwość konsultacji ze mną poprzez email lub telefon

Z kim współpracuję?

Niedawno urodziłaś dziecko i czujesz, że chciałabyś zrobić coś ze swoim ciałem? Wrócić do formy sprzed ciąży? 

Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Pomogę Ci wzmocnić mięśnie brzucha, popracować nad rozejściem mięśni prostych brzucha. Zaczniemy od podstaw, by wypracować zdrowe i silne ciało, dzięki któremu będziesz mogła dać z siebie więcej. Ćwiczenia po porodzie na własną rękę mogą doprowadzić do nieodwracalnych, negatywnych zmian. Poprzez nieodpowiedni trening możesz doprowadzić nawet do przewlekłych bóli kręgosłupa czy wypadania narządów rodnych. Zaufaj mi i przekonaj się, że małymi krokami możesz dojść do wyznaczonego celu. Ćwiczenia będą dobrane ktualnie jestem mamą i sama także pracuję nad swoim ciałem. W porównaniu do wagi sprzed ciąży zrzuciłam 12kg. Zależy mi na tym, aby być motywacją i przykładem dla moich Podopiecznych.indywidualnie do Ciebie.

Jeśli nigdy nie byłaś na siłowni lub nigdy nie ćwiczyłaś pod okiem trenera, moja oferta jest właśnie dla Ciebie.

Pokażę Ci podstawy treningowe, nauczę techniki wykonania podstawowych ćwiczeń. Z czasem nauczę Cię ćwiczeń bardziej skomplikowanych. Poznasz tajniki treningowe oraz nauczysz się jak prawidłowo i z głową zadbać o siebie i prowadzić zdrowy styl życia. Przejdziesz z poziomu początkującego do zaawansowanego pod moim okiem.

Ile razy próbowałaś wziąć się za siebie? Jak często kończyło się to porażką? A może doświadczyłaś efektu jojo?

Wiele z nas, kobiet, zaczyna trzymać dietę, trenować, a potem nagle rezygnuje i poddaje się. Dlatego pojawiam się ja i uwierz mi, że z moją pomocą nie będziesz płakać, że znowu nie dałaś rady. Będziesz dumna z siebie, że osiągnęłaś w końcu cel. Ćwiczenia ukierunkowane będą na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie konkretnych rejonów twojego ciała. Indywidualny plan treningowy będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

NAPISZ DO MNIE

  • 535 311 192
  • trener.edytaworyna@gmail.com
  • edytaworyna