PAKIETY TRENINGÓW PERSONALNYCH

Chcesz ćwiczyć, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz się zagubiona w ilości informacji zdobytych w internecie? Czujesz, że sama nie dasz rady i potrzebujesz kogoś, kto odpowiednio Cię zmotywuje i poprowadzi?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Treningi personalne prowadzę w rejonie Czerwionki-Leszczyn. Jeśli nie jesteś z okolicy, mam dla Ciebie ofertę współpracy online.

Podczas współpracy:

  • Tworzę dla Ciebie indywidualny plan treningowy
  • Otrzymasz wskazówki żywieniowe z wyliczonymi kaloriami i rozkładem makroskładników
  • Otrzymasz przykładowe posiłki z gramaturą produktów i kcal
  • Otrzymasz listę zalecanych produktów spożywczych
  • Co tydzień wykonujemy pomiary ciała oraz zdjęcia sylwetki
  • Masz możliwość konsultacji ze mną poprzez email lub telefon

Wybierz swój pakiet

Niedawno urodziłaś dziecko i czujesz, że chciałabyś zrobić coś ze swoim ciałem? Wrócić do formy sprzed ciąży? 

Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Pomogę Ci wzmocnić mięśnie brzucha, popracować nad rozejściem mięśni prostych brzucha, uniknąć problemu nietrzymania moczu. Zaczniemy od podstaw, by wypracować zdrowe i silne ciało, dzięki któremu będziesz mogła dać z siebie więcej. Ćwiczenia po porodzie na własną rękę mogą doprowadzić do nieodwracalnych, negatywnych zmian. Zaufaj mi i przekonaj się, że małymi krokami możesz dojść do wyznaczonego celu. Ćwiczenia będą dobrane indywidualnie do Ciebie.

Jeśli cierpisz na nadwagę i masz do zrzucenia więcej niż 10kg, ten pakiet skierowany jest właśnie do Ciebie.

Doświadczenie zawodowe pokazało mi, że walka z nadwagą to ciężka i długotrwała praca. Jednak wiem, że z moją pomocą łatwiej było dziewczynom schudnąć i pokonać kilogramy. Ten pakiet to inwestycja w siebie, swoje zdrowie, dłuższe życie oraz lepsze samopoczucie. Plan treningowy będzie obejmował ćwiczenia wzmacniające na całe ciało oraz ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej. Zrobię wszystko, abyś poczuła się lepiej. 

Ile razy próbowałaś wziąć się za siebie? Jak często kończyło się to porażką? A może doświadczyłaś efektu jojo?

Wiele z nas, kobiet, zaczyna trzymać dietę, trenować, a potem nagle rezygnuje i poddaje się. Dlatego pojawiam się ja i uwierz mi, że z moją pomocą nie będziesz płakać, że znowu nie dałaś rady. Będziesz dumna z siebie, że osiągnęłaś w końcu cel. Ćwiczenia ukierunkowane będą na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie konkretnych rejonów twojego ciała. Indywidualny plan treningowy będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

NAPISZ DO MNIE

  • 535 311 192
  • trener.edytaworyna@gmail.com
  • edytaworyna