WSPÓŁPRACA ONLINE

Szukasz trenera, który Ci pomoże, ale nie ma go w twojej okolicy? Wstydzisz się wyjść na siłownię i wolisz ćwiczyć w domu? Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć? Chciałabyś poprawić swoją sylwetkę, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Współpraca online jest właśnie dla Ciebie! 

Napisz do mnie, a w odpowiedzi na Twojego maila wyślę Ci ankietę, na podstawie której dopasuję
do Ciebie wszystkie materiały.

Podczas 8-tygodniowej współpracy otrzymujesz:

  • Plan treningowy z dokładnym opisem wykonywania ćwiczeń
  • Wskazówki żywieniowe z wyliczonymi kaloriami i rozkładem makroskładników
  • Przykładowe posiłki z gramaturą produktów
  • Listę zalecanych produktów spożywczych
  • Plik z wymiarami do cotygodniowej edycji
  • Możliwość konsultacji ze mną poprzez email lub telefon

Wybierz swój pakiet

Niedawno urodziłaś dziecko i czujesz, że chciałabyś zrobić coś ze swoim ciałem? Wrócić do formy sprzed ciąży? 

Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Pomogę Ci wzmocnić mięśnie brzucha, popracować nad rozejściem mięśni prostych brzucha, uniknąć problemu nietrzymania moczu. Zaczniemy od podstaw, by wypracować zdrowe i silne ciało, dzięki któremu będziesz mogła dać z siebie więcej. Ćwiczenia po porodzie na własną rękę mogą doprowadzić do nieodwracalnych, negatywnych zmian. Zaufaj mi i przekonaj się, że małymi krokami możesz dojść do wyznaczonego celu. Ćwiczenia będą dobrane indywidualnie do Ciebie i będziesz mogła je wykonywać w domu.

Wartość pakietu: 259zł

Jeśli cierpisz na nadwagę i masz do zrzucenia więcej niż 10kg, ten pakiet skierowany jest właśnie do Ciebie.

Doświadczenie zawodowe pokazało mi, że walka z nadwagą to ciężka i długotrwała praca. Jednak wiem, że z moją pomocą łatwiej było dziewczynom schudnąć i pokonać kilogramy. Ten pakiet to inwestycja w siebie, swoje zdrowie, dłuższe życie oraz lepsze samopoczucie. Plan treningowy będzie obejmował ćwiczenia wzmacniające na całe ciało oraz ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej. Zrobię wszystko, abyś poczuła się lepiej. Plan treningowy będzie możliwy do wykonania także w domu.

Wartość pakietu: 259zł

Ile razy próbowałaś wziąć się za siebie? Jak często kończyło się to porażką? A może doświadczyłaś efektu jojo?

Wiele z nas, kobiet, zaczyna trzymać dietę, trenować, a potem nagle rezygnuje i poddaje się. Dlatego pojawiam się ja i uwierz mi, że z moją pomocą nie będziesz płakać, że znowu nie dałaś rady. Będziesz dumna z siebie, że osiągnęłaś w końcu cel. Ćwiczenia ukierunkowane będą na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie konkretnych rejonów twojego ciała. Indywidualny plan treningowy będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Wartość pakietu: 259zł

Chcesz zadbać o siebie nie wychodząc z domu? Wstydzisz się chodzić na siłownię? Masz za dużo obowiązków, żeby się wyrwać z domu?

Znam to. Sama też często trenuję w domu. Ten pakiet obejmuje treningi wyłącznie w zaciszu domowym, bez konieczności wybierania się na siłownię. Pokażę Ci, że w domu też jesteś w stanie o siebie zadbać. Indywidualny plan treningowy będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Wartość pakietu: 259zł

NAPISZ DO MNIE

  • 535 311 192
  • trener.edytaworyna@gmail.com
  • edytaworyna